بازی پوکر

بلوف زدن در پوکر چگونه است؟

بلوف زدن در پوکر چگونه است؟
نوشته شده توسط

بازی پوکر برای برنده شدن دو فاکتور مهم نیاز دارد اول شانس است دوم توانایی بازیکن. توانایی بازیکن چیزی جز به بلوف زدن نیست . مهمترین فاکتوری که در بازی وجود دارد بلوف زدن است چرا که شما ممکن است شانس خوبی داشته

[ میانگین: 0]

بازی پوکر برای برنده شدن دو فاکتور مهم نیاز دارد اول شانس است دوم توانایی بازیکن.ابتدا از مقاله «آموزش بازی پوکر» روش بازی را بیاموزید سپس در ارتباط با بلوف ها پوکر ما اینجا تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهیم. توانایی بازیکن چیزی جز به بلوف زدن نیست . مهمترین فاکتوری که در بازی وجود دارد بلوف زدن است چرا که شما ممکن است شانس خوبی داشته باشین و کارت های خوبی به دست بیاورید اما به بلوف خوب رقیبتان ببازید و این شک در شما به وجود می آید که شاید حتما دست تو بهتر است از دست من و به همین دلیل شما کارت خود را فولد می کنید و ادامه بازی را به او می بازید .

خود بلوف زدن یک کار کاملاً ریسکی و خطرناک است و باید به نحوی انجام شود که به هیچ عنوان رقیب به آن شک نکند تا دست شما را بخواند و به شما را متوجه شود و فریب بلوف شما را نخورد . یکی از مهم ترین کارهایی که در زمان بلوف زدن باید انجام داد حفظ اعتماد به نفس است به نحوی که این اعتماد به نفس در شما به دیگران هم منتقل شود و آنها باور کنند که حتماً دست شما دست خوبی است که این چنین شرط بالایی روی دست خود می بندید  . برای بلوف زدن در بازی پوکر لازم نیست حتماً در پوکر واقعی بازی کنید می توانید در بازی آنلاین پوکر هم به راحتی بلوف زدن را پیاده کنید و برنده آن دست از بازی باشید .

چه زمانی باید بلوف  بزنیم؟

‌مهمترین اصل بلوف در بازی پوکر این است که زمانی ما این کار را انجام دهیم برای انجام بلوف باید دقت کرد که بازیکنان دیگر در چه موقعیتی به سر می برند با دقت کردن به نحوه شرط بندی دیگر بازیکنان در بازی پوکر ما میتوانیم یک بلوف خوب داشته باشیم باید دقت کنیم که آیا واقعاً دیگر بازیکنان دست خوبی دارند یا آنها هم مثل ما میخواهند بلوف بزنند و سعی در فریب ما دارند برای فهمیدن این کار شما به تجربه در بازی پوکر نیاز دارید.

به این صورت که وقتی که چند بار و چند دست با یک نفر بازی میکنیم به مرور زمان سبک بازی کردن او را متوجه می شویم و می فهمیم که چه زمانی واقعاً دست خوبی دارد یا در حال بلوف زدن است یکی از نکات مهم در بلوف زدن این است که حواستون باشه اگر بلوف شما نگرفت بدید بازیکنی روی raise کردن شما raise کرد باید متوجه شد که به احتمال خیلی زیاد او هم دست خوبی دارد و بهتر است که ما کنار بکشیم و از دادن ضررهای بیشتر جلوگیری کنیم اما ممکن است او نیز دست ما را خوانده باشد و سعی کنند ما را فریب دهد و این یک حربه برای گول زدن ما باشد در حالی که او هم دست خوبی ندارد برای فهمیدن این که بازیکن در حال حاضر کدام یک از این تفکرات را دارد نیاز به تجربه هست چراکه فقط با تجربه در بازی پوکر می توان فهمید که این بازیکن در حال حاضر دست خوبی دارد یا دارد بلوف می زند .

‌ بهترین راه بلوف زدن در بازی پوکر

‌ یکی از بهترین راه هایی که شما میتوانید بلوک زدن خود را امتحان کنید  All in کردن است چرا که به این وسیله شما دارید به دیگر بازیکنان می فهمانید که دست شما آنقدر خوب است که حاضری تمام پول خود را روی دستتان شرط ببندید در حالی که شما دست خوبی ندارید و می خواهید آنها را فریب دهید خود فاکتور شانس در بلوف زدن هم بسیار مهم است چرا که ممکن است در همین حال یک نفر در بازی آنقدر خوبی داشته باشد که این ریسک را بپذیرد و شرط شما را قبول کند و با شما به بازی ادامه دهد که در این حالت احتمال باخت شما بسیار زیاد می شود پس باید به فاکتور شانس بسیار دقت کرد چرا که این موضوع در کنار بازی خوب شما تعیین کننده نفر برنده بازی پوکر است برای داشتن شانس خوب باید حتماً خود را در معرض شانس خوب قرار دهید و با فرار کردن و یا بازی نکردن هیچ وقت نمی فهمید که واقعا خوش شانس و یا بد شانس هستید پس به نظر من بهتر است هر چه سریع تر شانس خود را در بازی پوکر امتحان کنید .

 

بلوف زدن در پوکر

بلوف زدن در پوکر

‌ چه زمانی بهتر است بلوف بزنیم؟

‌ برای بلوف زدن در نظر گرفتن مرحله بسیار مهم است که در کدام یک از مراحل بازی پوکر تصمیم به بلوف زدن بگیریم بسیار تعیین کننده است اینکه این عمل را در چه مرحله ای از بازی انجام دهیم کاملا سلیقه ای و بستگی دارد که بازیکن و کاربر در چه مرحله ای راحت تر است که این کار را انجام دهد عده ای معتقدند که بهترین بلوف را  می توانند در مرحله قبل از flop زد عده ای هم این نظر را رد می کنند و معتقدند بهترین مرحله turn یا River هست اما به نظر من یک بازیکن حرفه ای باید هر موقع از بازی که احساس کرد که می تواند بلوف بزند این کار را انجام دهد چرا که بلوف زدن قانون از پیش نوشته شده ای ندارد .

پیام بگذارید