پرفکت مانی

آموزش پرفکت مانی و ثبت نام در سایت و احراض هویت لازم نیست

ثبت نام پرفکت مانی
نوشته شده توسط admin

برای ثبت نام در پرفکت مانی اولین نکته که لازم است بدانید این است که ثبت نام ساختن اکانت پرفکت مانی کاملا رایگان است . افتتاح حساب پرفکت مانی تنها در سایت perfectmoney.is باید انجام گیرد و بقیه سایت ها همگی فیک هستند .

[ میانگین: 0]

‌آموزش برای ثبت نام در پرفکت مانی (آموزش پرفکت مانی perfect money) اولین نکته که لازم است بدانید این است که ثبت نام ساختن اکانت پرفکت مانی کاملا رایگان است . افتتاح حساب پرفکت مانی تنها در سایت perfectmoney.is باید انجام گیرد و بقیه سایت ها همگی فیک هستند . پس از ورود به سایت شما بر روی گزینه sign up باید کلیک کنید .

لازم به ذکر است که وب سایت رسمی این شرکت از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کنم و میتوانید به راحتی زبان دلخواه خود را که فارسی باشد انتخاب کرده و هنگام بروز کردن ثبت نام با مشکلی مواجه نشوید . در نظر داشته باشید که حتماً باید اطلاعات حقیقی خود را وارد کنید او از مشکلات بعدی احتمالی جلوگیری کنید .

آموزش ساخت حساب کاربری پرفکت مانی

حالا باید به ترتیب این گزینه ها را پر کنید : یک نام کاربری ( به صورت دلخواه ) ، نام و نام خانوادگی ، شهر ، آدرس ، کشور ، کد پستی ، ایمیل ، و شماره تلفن همراه . پس از ثبت نام برای شما یک ایمیل حاوی  یک کد عضویت member id ارسال می شود . که کاربرد آن این است که از طریق این ایمیل امکان ورود به حساب کاربری شما فراهم می شود .

نکته مهمی که باید رعایت کرد این است که باید از member id خود مراقبت کرد و در جایی در دست رس نگه داری کرد و یا آن را به حافظه سپرد . پس از ساخت اکانت وارد پنل کاربری خود می شوید . شماره حساب شما در همان صفحه اول پنل کاربری مشخص است که برای انجام عملیات آن شماره حساب را در اختیار صرافی یا وب سایتی که می خواهید از آن دلار یا هر ارز پیگیری که در خواست دارید بخرید قرار می دهید .

برای استفاده از پرفکت مانی احراز هویت ضروری نیست اما نکته مهم این است که این شرکت برای کاربرانی که احراز هویت نکرده اند کارمزد ۲ درصدی برای انجام هر تراکنش در نظر می گیرد . اگر کاربر احراز هویت را انجام دهد به جای پرداخت ۲ درصد کارمزد تنها ۰.۵ درصد کارمزد کاهش می یابد و اینجا در هر تراکنش ۱.۵ درصد به شود شماست .

‌چگونه احراز هویت را انجام دهیم

‌ همانطور که توضیح دادیم احراز هویت اجباری نیست و ضرورتی ندارد اما اگر این کار را انجام دهیم به سود خودمان است و کارمزد هر تراکنش از ۲% به نیم درصد کاهش می یابد . انجام فرآیند احراز هویت چندان سخت نیست برای این کار لازم است که از طریق فرم راز هویت در قسمت تنظیمات حساب خود setting وارد شده و در قسمت احراز هویت باید تصویر یکی از مدارک شناسایی خود مانند گواهینامه یا پاسپورت به همراه تصویر یکی از قبض های خدماتی مانند قبض آب و برق و تلفن را به صورت فایل عکس برای شرکت ارسال کنید .

دانستن چند نکته الزامی است عمل اسم این که قبض باید حتما به اسم خودتان باشد می توانید از قبض موبایل هم استفاده کنید . دوم اینکه قبل از اقدام برای احراز هویت اطلاعات کاربریتان باید حتماً تکمیل باشد و آدرس موجود در قبض خود را به زبان فارسی باید وارد کنید .

امید است  با خواندن این مقاله گامی در جهت اموزش استفاده  از سامانه پرفکت مانی برداشته باشیم و به سوالات ما پاسخ داده باشیم .

پیام بگذارید

2 نظرات